top of page
מנחה שבתות מומלץ רועי יוזביץ

תוכן מומלץ לשבת בר מצווה

ממליצים על התכנית
של ד״ר רועי יוזביץ' לשבת מושלמת

 

 

לא צריך מנחה ומפעיל חיצוני על מנת להנות משבת בר מצווה מיוחדת. אבל מנחה טוב ותוכנית ייחודית יכולים ליצור שבת בלתי נשכחת למבוגרים ולילדים. זו בדיוק המטרה של ד״ר רועי יוזביץ׳ – לייצר שבת בלתי נשכחת. לכולם.

רועי מספק שתי תוכנית עיקריות עבור שבת בר מצווה: תוכנית בסיס ותוכנית הכוללת הנחיית השבת.

מה הן כוללות?

 

תוכנית בסיס

תוכנית הבסיס כוללת שלושה אלמנטים מרכזיים:

מופע טלפתיה בעונג שבת

מדובר במופע בידור שומר שבת ולחוטין אשר שם את חתן השמחה במרכז. משך המופע הינו כ-45 דקות והוא מתאים למבוגרים ונוער. רועי קורא את המחשבות של האורחים בהדגמות יוצאות דופן וכל זאת בחן ובהומור חד ונקי. הייחודיות במופע הינה בזה שחתן בר המצווה נמצא במרכזו. אם לילד יש רצון להופיע (או שהוא אוהב קסמים), ניתן לשתף אותו באחד הקטעים בצורה מיוחדת. בשבתות קיץ בהן ארוחת ליל שישי מסתיימת מאוחר, ניתן להחליף את מופע עונג השבת במופעים קצרים אשר יינתנו במהלך הארוחות. בשבתות חורף, ניתן לקיים תוכנית נוספת אחרי סיום המופע (חידון או שירים).

 

סדנת קסמים וטלפתיה לנוער

זו תוכנית מיוחדת אשר שמה את הבן שלכם במרכז אל מול החברים והמשפחה שלו וזאת ללא הפרעה של המבוגרים. אחרי סעודת השבת,  בזמן שהמבוגרים הולכים לנוח, רועי יוזביץ אוסף את כל הנערים (חברים ומשפחה) ומעביר להם סדנא של קסמים, זריזות ידיים וטכניקות בקלפים. משך הסדנא הינו כשעה. בנוסף, כל ילד מקבל ערכת קסמים במתנה. כאשר החברים יחזרו הביתה, הם לא יפסיקו לדבר על הסדנא. באחריות. לפרטים נוספים, ניתן להציץ בסרטון הבא.

 

ההרצאה "הבלתי אפשרי ביהדות״

בשבת אחרי הצהריים, אחרי תפילת מנחה ולפני סעודה שלישית, רועי יוזביץ מעביר למבוגרים הרצאה לפי בחירתכם. ההרצאה מרתקת ומיועדת למבוגרים ונוער בוגר. הנושאים המומלצים לשבת בר מצווה:

1. האם היהדות דורשת מאתנו את הבלתי אפשרי?

2. האם אפשר לצרף למניין רובוט עם בינה מלאכותית?

בעוד שההרצאה חשובה בייחוד בשבתות קיץ ארוכות, היא מתאימה גם לשבתות חורף קצרות.

מטרת ההרצאה הינה לספק לאורחים תוכן אינטלקטואלי, מעמיק ומבדר כאחד.

 

מחיר תוכנית הבסיס: 6,500 ש״ח כולל מע"מ

 

 

התוכנית המלאה

בנוסף לתוכנית הבסיס, התוכנית המלאה כוללת גם הנחייה של סעודות השבת והתפילות. ההנחייה מתחילה בארגון והובלת התפילות, גבאות והעלאה לתורה, הנחיית הסעודות, הובלת השירה וקטעי קישור. מטרת התוכנית המלאה היא לתת לכם, ההורים, את האפשרות לנוח ולהיות חופשיים כמעט לגמרי באירוע החשוב שלכם. רועי יוזביץ יוביל את הסעודות, יזמין את הדוברים וייתן קטעי קישור משעשעים בין לבין. למעשה, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא להנות.

מחיר התוכנית המלאה: 9,000 ש״ח כולל מע"מ

 

נקודות חשובות:

רועי כבר העביר כמאתיים שבתות ברחבי הארץ וראה את כל האפשרויות הקיימות. לכן, גם תוכנית הבסיס כפופה לשינויים לפי אופי השבת והמשפחה שלכם.

משפחות רבות לא צריכות הנחייה מקצועית. במידה והמשפחה מחליטה להנחות את השבת בעצמה, רועי יישב עם המשפחה ויכוון אותה (גם תוך כדי השבת) לגבי דרך ההתנהלות המוצלחת ביותר.

 

טוב. שכנעת אותי. איך ממשיכים מכאן?

פשוט מאד. קודם כל שולחים טופס ומתאמים פגישה ללא כל התחייבות מצדכם. לאחר שדיברנו והבנו ביחד את אופי השבת והצרכים המיוחדים של המשפחה, ניתן לשריין את התאריך. עכשיו, כל מה שנותר לעשות הוא לחכות לתגובות של מוצאי שבת...

 

תודה על פנייתכם. נשמח לחזור אליכם בהקדם ולעזור לתכנן את השבת המושלמת.

הנחיית שבתות מקצועית סדנת פוקר

סרטים של רועי לגבי התכנית שלו וקטעים ממופעים

 

אין ספק שאתם מאוד מאוד רוצים את רועי לשבת בר המצווה שאתם מתכננים.

העניין הוא שכדאי לכם להתקשר מהר, כי היומן שלו מפוצץ בטירוף בשבתות כאלה.

למה? כי הוא ממש טוב במה שהוא עושה וכולם שמחים ממנו.

איך זה בתור טקסט פרסומי?

עדין ולא אגרסיבי מדיי, נכון? יופי.

אז צרו קשר בבקשה מספיק זמן מראש (נגיד שלושה חודשים) במייל office@Yozevitch.com ונשתדל לחזור אליכם כמה שיותר מהר.

גם אם אין לכם 3 חודשים, אתם מוזמנים לפנות אלינו

 

רועי תמיד שמח לעזור.

bottom of page