תוכן מומלץ לשבת בר מצווה

ממליצים על התכנית של רועי יוזביץ' לשבת מושלמת

 

 

סקרנים?

פנו אלינו ונשמח לתת פרטים

תודה על פנייתכם. נשמח לחזור אליכם בהקדם ולעזור לתכנן את השבת המושלמת.

 

לא צריך מנחה ומפעיל חיצוני על מנת להנות משבת בר מצווה מיוחדת. אבל מנחה טוב ותוכנית ייחודית יגרמו לשבת בלתי נשכחת למבוגרים ולילדים. וזו בדיוק המטרה של רועי יוזביץ – לייצר שבת בלתי נשכחת. לכולם.

רועי יוזביץ מספק שתי תוכנית עיקריות עבור שבת בר מצווה: תוכנית בסיס ותוכנית הכוללת הנחיית השבת. מה הן כוללות?

 

תוכנית בסיס

תוכנית הבסיס כוללת שלושה אלמנטים מרכזיים:

· מופע טלפתיה בעונג שבת. מדובר במופע בידור שומר שבת ולחוטין אשר שם את חתן השמחה במרכז. משך המופע הינו כ-45 דקות והוא מתאים למבוגרים ונוער. רועי קורא את המחשבות של האורחים בהדגמות יוצאות דופן וכל זאת בחן ובהומור חד ונקי. הייחודיות במופע הינה בזה שחתן בר המצווה נמצא במרכזו. אם לילד יש רצון להופיע (או שהוא אוהב קסמים), ניתן לשתף אותו באחד הקטעים בצורה מיוחדת. בשבתות קיץ בהן ארוחת ליל שישי מסתיימת מאוחר, ניתן להחליף את מופע עונג השבת במופעים קצרים אשר יינתנו במהלך הארוחות. בשבתות חורף, ניתן לקיים תוכנית נוספת אחרי סיום המופע (חידון או שירים).

 

· סדנת קסמים וטלפתיה לנוער. זו תוכנית מיוחדת אשר שמה את הבן שלכם במרכז אל מול החברים והמשפחה שלו וזאת ללא הפרעה של המבוגרים. אחרי סעודת השבת,  בזמן שהמבוגרים הולכים לנוח, רועי יוזביץ אוסף את כל הנערים (חברים ומשפחה) ומעביר להם סדנא של קסמים, זריזות ידיים וטכניקות בקלפים. משך הסדנא הינו כשעה. בנוסף, כל ילד מקבל ערכת קסמים במתנה. כאשר החברים יחזרו הביתה, הם לא יפסיקו לדבר על הסדנא. באחריות. לפרטים נוספים, ניתן להציץ בסרטון הבא.

 

· ההרצאה "מהפכת ההשכלה". בשבת אחרי הצהריים, אחרי תפילת מנחה ולפני סעודה שלישית, רועי יוזביץ מעביר למבוגרים את ההרצאה "מהפכת ההשכלה" בעקבות ספרו החדש. ההרצאה מרתקת ומיועדת למבוגרים ונוער בוגר. בעוד שההרצאה חשובה בייחוד בשבתות קיץ ארוכות, היא מתאימה גם לשבתות חורף קצרות.   מטרת ההרצאה הינה לספק גם תוכן אינטלקטואלי עמוק ומבדר כאחד לאורחים (מעבר למופע עונג השבת).

 

מחיר תוכנית הבסיס הינו 5,500 שח כולל מע"מ.

 

 

התוכנית המלאה:

בנוסף לתוכנית הבסיס, התוכנית המלאה כוללת גם הנחייה של סעודות השבת והתפילות. ההנחייה מתחילה בארגון והובלת התפילות, גבאות והעלאה לתורה, הנחיית הסעודות, הובלת השירה וקטעי קישור. מטרת התוכנית המלאה היא לתת לכם, ההורים, את האפשרות לנוח ולהיות חופשיים כמעט לגמרי באירוע החשוב שלכם. רועי יוזביץ יוביל את הסעודות, יזמין את הדוברים וייתן קטעי קישור משעשעים בין לבין. למעשה, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא להנות.

מחיר התוכנית המלאה : 8,000 שח כולל מע"מ.

 

נקודות חשובות:

רועי כבר העביר כמאה וחמישים שבתות ברחבי הארץ וראה את כל האפשרויות הקיימות. לכן, גם תוכנית הבסיס כפופה לשינויים לפי אופי השבת והמשפחה הספציפיים.

משפחות רבות לא צריכות הנחייה מקצועית. במידה והמשפחה מחליטה להנחות את השבת בעצמה, רועי יישב עם המשפחה ויכוון אותה (גם תוך כדי השבת) לגבי דרך ההתנהלות המוצלחת ביותר.

 

טוב. שכנעת אותי. איך ממשיכים מכאן?

פשוט מאד. קודם כל מתקשרים ומתאמים פגישה ללא כל התחייבות מצדכם. לאחר שדיברנו והבנו ביחד את אופי השבת והצרכים המיוחדים של המשפחה, ניתן לשריין את התאריך. עכשיו, כל מה שנותר לעשות הוא לחכות לתגובות של מוצאי שבת...

 

 

סרטים של רועי לגבי התכנית שלו וקטעים ממופעים

 
 
 

לוחות זמנים לדוגמה משבתות בר מצווה קודמות

יש לנו בערך מאה לוחות זמנים קודמים להראות לכם, אבל אלו מעבירים את הרעיון בצורה ברורה. שאר לוחות הזמנים די דומים אחד לשני. אם יש לכם שאלות, נשמח לעזור כמו תמיד. הקליקו כאן ליצירת קשר או התקשרו 052-4499814. גלישה מהנה לכם. 

לוח זמנים לשבת חתן בקיץ

לוח זמנים לשבת חתן בקיץ

מי שמתכננים צילומים לפני כניסת שבת, יש להודיע על כך מראש למוזמנים. כמובן שאם הפעם הראשונה שהם שומעים על הצילומים היא לפני כניסת שבת, כשהלו"ז אצלם ביד... סביר שזה כבר מאוחר מדי. שימו לב לזמן הפנוי בין סוף הסעודה בבוקר לבין סעודה שלישית. אתם חייבים לקחת בחשבון פעילות כלשהי לזמן הזה. תכנון נכון של השבת יציל אתכם מתחושת אי נעימות כשהילדים והנערים יטריחו את כל הסביבה.

שבת חורף במלון לוח זמנים נעים

שבת חורף במלון לוח זמנים נעים

שימו לב כמה לוח הזמנים הזה מתוכנן יפה ולא מעיק. אתם הייתם רוצים להיות בשבת חתן כזאת, בוודאי. יש כאן ניסוח נפלא לגבי התכנית במוצאי שבת: "הבדלה וריקודים". זה לא מחייב השתתפות מלאה, קליל ושמח. מי שרוצה - מוזמן ומי שמתקפל - להתראות ונסיעה טובה.

לוח זמנים לשבת בר מצווה

לוח זמנים לשבת בר מצווה

השבת בלוח הזמנים הזה היא מצוינת. לא ארוכה מדי ולא קצרה מדי. גם כאן, חייבים לקחת בחשבון אילו פעילויות מקיימים, מתי ואיפה. לגבי השאלה "איפה" מומלץ להתייעץ עם נציגי המלון הרבה זמן מראש. חדר האוכל יהיה תפוס כדי לאפשר לעובדים לארגן את הסעודה הבאה. איפה תקיימו את הפעילות המתוכננת לאחר הצהריים? בבית הכנסת? בלובי? בחדר נפרד אחר? יש צורך לברר את הנושאים הללו מראש כדי למנוע תקלות ולהיערך בהתאם.

תכנון שבת חתן בר מצווה לוז לדוגמה 2.jpg

תכנון שבת חתן בר מצווה לוז לדוגמה 2.jpg

ארגון שבת חתן בר מצווה לוח זמנים 2.jpg

ארגון שבת חתן בר מצווה לוח זמנים 2.jpg

שבת חתן בר מצווה לוח זמנים בית מלון 2.jpg

שבת חתן בר מצווה לוח זמנים בית מלון 2.jpg

שבת בר מצווה בטבריה

שבת בר מצווה בטבריה

שבת חורפית ונעימה. לוח הזמנים כולל מלווה מלכה. במקרה הזה, אולי באמת אפשר שיתקיים מלוה מלכה, אבל אתם יודעים מה דעתנו לגבי מלווה מלכה, נכון?

 

אין ספק שאתם מאוד מאוד רוצים את רועי לשבת בר המצווה שאתם מתכננים.

העניין הוא שכדאי לכם להתקשר מהר, כי היומן שלו מפוצץ בטירוף בשבתות כאלה.

למה? כי הוא ממש טוב במה שהוא עושה וכולם שמחים ממנו.

איך זה בתור טקסט פרסומי?

עדין ולא אגרסיבי מדיי, נכון? יופי.

אז צרו קשר בבקשה מספיק זמן מראש (נגיד שלושה חודשים) במייל office@Yozevitch.com ונשתדל לחזור אליכם כמה שיותר מהר.

גם אם אין לכם 3 חודשים, אתם מוזמנים לפנות אלינו

 

רועי תמיד שמח לעזור.

 

בברכה חמה,

רועי וצוות השיווק.