שבתות בר מצווה לדוגמה

נשמח לתת לכם הצצה לשבתות בר מצווה מעולות עם המון רעיונות וטיפים מדהימים

 

 

בואו נשים את זה על השולחן כבר עכשיו - כל הרעיונות המעולים שתראו כאן - הם לא שלנו. אנחנו רק בחרנו את הרעיונות המוצלחים ביותר שרועי ראה. כלומר, בחרנו ואז פנינו לאנשים המשקיענים והמוכשרים כדי שישלחו אלינו תמונות וירשו לשתף את כולכם. והנה הן כאן להנאתכם. 

המגזימים - המון המון מתנות

האורחים תמיד שמחים כשמחכה להם בחדר מזכרת יפה ומקורית. משהו עם כיתוב "תודה שהשתתפתם בשמחתנו". בונבוניירה נגיד. נחמד, למה לא? 

אבל יש את המגזימים. המשפחה הנדיבה ביותר, המשקיעה ביותר שאני ראיתי אי פעם היא זאת. הם העניקו לכל חדר את הערכה הבאה: ברכון, קריאת שמע על המיטה, תכנייה, בקבוק שתיה לטיולים, מגש זכוכית לחלות, כיסוי לחלות, מתקן לבשמים להבדלה, קערת זכוכית מעוטרת עם שוקולדים, נר הבדלה בצורת תפילין, כוסות קפה ממותגות עם הפנים של חתן השמחה, פותחן יין מיוחד וגולת הכותרת: כל משתתף קיבל ציפית לכרית עם איור אישי של קריקטורה שלו. כל משתתף. תכל'ס, היו צריכים לתת גם מזוודה נוספת במתנה כדי לסחוב את כל זה הביתה...

משפחה מקסימה, אוהבת וחמה. כן יאמר על כל ישראל.

רעיון למזכרת לשבת בר מצווה כיסוי לחלות
רעיון למתנה בשבת בר מצווה נר הבדלה בצורת תפילין
רעיון למזכרת בשבת בר מצווה כוסות קפה עם תמונה של חתן השמחה
רעיון למזכרת לאורחים בשבת בר מצווה קערית זכוכית עם שוקולדים
רעיון למזכרת לשבת בר מצווה פותחן יין בצורת יין
רעיון למזכרת לשבת בר מצווה ציפית לכרית עם קריקטורה אישית
רעיון למתנה בשבת בר מצווה תכניה וקריאת שמע על המיטה
רעיון למתנה לאורחים בשבת בר מצווה בקבוק מים לטיול
רעיון למזכרת לשבת בר מצווה מתקן בשמים להבדלה

לקחתם רעיון מהאתר?

 

פנטסטי. בבקשה שלחו לנו למייל צילום של היצירה המקורית שלכם ונפרסם באתר לטובת כלל ישראל החוגגים. שלחו אל:

yozevitch@gmail.com

תודה רבה וגלישה נעימה!

פתקי מקומות מקוריים בטירוף

שימו לב מה אתם רואים כאן. יש כאן פתקי מקומות. בדרך כלל בפתקים כאלה יש שמות משתתפים ואת מספר השולחן המתאים להם. בשבת בר המצווה המושקעת הזאת הם הדפיסו פתקים בלתי רגילים. במקום שמות - רמזים! סידרנו לכם שאם תקליקו על התמונה היא תגדל, אז אתם מוזמנים ללחוץ כדי להבין. זה היה פשוט להיט ואנשים נהנו להסתכל בפתקים אחד של השני. היו כמה אורחים שעברו בין כל השולחנות כדי לקרוא את כל הפתקים ואת ה"פתרונות" שלהם. זה יצר אווירה נפלאה עם אינטראקציה כיפית בין האורחים, שלא תמיד מכירים זה את זה. שובר קרח מעולה. 

חידון פרשת שבוע עם טוויסט

כששואלים אותי מה דעתי לגבי חידון על פרשת השבוע בתור בידור במהלך השבת, אני נותן תשובה מהוססת. ראיתי בערך 15 חידונים כאלה לאורך השנים, ורק אחד היה מוצלח. זאת התמונה של החידון המוצלח. רוצים פרטים נוספים? פנו אליי ואסביר לכם. אני צריך לארגן לכם סרט הסבר על החידון הזה. בע"ה בלי נדר במהרה בימנו אמן.  

פרשת השבוע באיורים!

אין, כשמדובר במשקיענים אז זה פשוט תענוג לראות מה הם ימציאו. בכל הקריירה שלי לא נתקלתי בתופעה כזאת. כל משפחת אורחים קיבלה עותק של החוברת הנפלאה הזאת, בה כל הפרשה עם איורים משעשעים מתאימים. קשה לדמיין משהו שיגרום להקשבה דרוכה יותר מאשר הדפים הללו. כולם היו בדממה בזמן הקריאה בתורה והרגישו ממש חלק ממנה. מומלץ מאוד. כמובן, למשקיענים בלבד. אם הפרשה שלכם היא "האזינו", בבקשה אל תבקשו ממני את הקובץ, כי אין לי אותו לצערי הרב. אבל היי, נתתי לכם גישה לרעיון המעולה הזה, נכון? יופי. אז אני בסדר. כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לסנג'ר איזו אחיינית או בת שאוהבת לעבוד על המחשב. שיהיה רק בשמחות אמן.

קופסת בשמים בצורת לגו

חתן בר המצווה של השבת היפה הזאת אוהב מאוד לבנות בלגו. מה עשו ההורים הסופר-משקיענים-סופר-מקוריים שלו?

לקחו מוצר של לגו, שהוא מעין קופסה קטנה בצורת קוביית לגו.

הסירו את אריזת הנייר. 

קדחו חורים קטנים בחלק העליון של הקופסה.

פתחו את הקופסה, שמו בה בשמים.

הדפיסו מדבקות בדיוק בגודל הנכון, עם כיתוב מזכרת.

הדביקו את המדבקות וסגרו את הקופסה.

החזירו את אריזת הנייר המקורית.

עטפו את כל זה בצלופן עם פפיון. את הצלופן לא צילמתי. תדמיינו לבד צלופן עם פפיון. זה לא קשה לדמיין צלופן עם פפיון. זה לא הקטע המקורי של המזכרת המטורפת הזאת, נכון?

 

עכשיו, תארו לעצמכם כמה באזז והתלהבות היו בקהל האורחים כשקיבלו לידיהם את הקוביה הזאת בתוך צלופן. אחד מהם החליט לפתוח ולראות מה זה בפנים והשאר הסטוריה.

 

מהניסיון שלי - אין כמו הנקודות הקטנות האלה כדי להפוך את האירוע למשהו שזוכרים למשך שנים. ההשקעה, המחשבה המקורית, ההתאמה המלאה לאופי של חתן השמחה - כל אלה תורמים ליצירת אווירה מיוחדת וקסומה.

 

כמובן, יש עוד משהו שיכול להפוך את השבת למושלמת - להזמין את התכנית של רועי יוזביץ' האחד והיחיד. הקליקו כאן כדי לגלות מה כוללת התכנית שלי. בחייאת, נכון שאני תותח בלהעביר מסרים שיווקיים בלי להידחף? זה היה מעבר חלק וטבעי בין הנושאים, ממש בלתי מורגש. קוביית לגו - בשמים - תכנית שבת בר מצווה של יוזביץ'. אין, אין עליי. טוב, תקליקו כאן.

לו"ז עם כתב רש"י מצחיק

 

ייתכן שחלקכם אומרים שזה לא שגרתי לשמוע על משהו מצחיק בכתב רש"י. אתם צודקים מאוד. אבל אני ממליץ לכם להקליק על התמונה מימין ולעיין בה בתשומת לב. זה לוח הזמנים המוצלח ביותר שראיתי בחיי. הוא כל כך מוצלח, שאני מפרסם אותו גם בעמוד הזה וגם בעמוד של לוחות זמנים לדוגמה. כי הוא גם פונקציונלי וגם גימיק מקסים. המשפחה הנפלאה של השבת הזאת השקיעה בכתיבה משעשעת לגבי כל אלמנט בלו"ז. שווה קריאה.

אחד מהגולשים שלנו ראה את הלו"ז הזה, התלהב מאוד ופנה אלינו. הוא ביקש קובץ להדפסה. לא היה לנו לצערנו. גם לא היה זמן לפנות אל המשפחה שהפיקה את הלו"ז המקורי. התוצאה? הגולש החוגג שבת בר מצווה פשוט הקליד את הלו"ז, עם שינויים קלים, ושלח אותו אלינו במייל. קיבלנו ממנו רשות לפרסם את הקובץ לשאר הגולשים שלנו. אז אם תקליקו כאן, תקבלו אל המחשב שלכם קובץ כיפי ומקסים ללו"ז מצחיק. באהבה.

מה המכנה המשותף לכל הרעיונות האלה? רועי. 

המשפחות השקיעו בטירוף המון זמן, רעיונות ואהבה בשבת שלהם. ההשקעה הזאת השתלמה להם ועזרה לשבת שלהם להיות מיוחדת ונעימה יותר. אבל... הן גם הזמינו את רועי יוזביץ' לדאוג לבידור, להרצאה מעניינת ולסדנה לחברים של חתן בר המצווה. אז באמת הם יכולו להיות רגועים וליהנות מהשבת כמו אורחים ממש. היה מי שידאג שהכל יזרום כמו שצריך ושלא יהיו נקודות של יובש בלו"ז. מהנסיון שלנו, אתם לא באמת חייבים להשקיע ברעיונות והדפסות, למרות שהם מוסיפים המון. גם אם אין לכם את הזמן והסבלנות ליישם את הרעיונות, קחו את רועי ויהיה מצוין. אם תצליחו להשיג אותו, כלומר. גם אם רועי כבר תפוס בשבת שלכם, התקשרו אלינו ונשמח לייעץ לכם בכיף. שתהיה שבת מעולה.  

 

אומן טלפתיה משתמש במופע שלו בספר שהוא כתב בתור אביזר טלפתיה

הנה רעיון מקורי לכל אומני הטלפתיה ביניכם. פשוט שבו לכתוב ספר של בערך 75 אלף מילים. שימו בו רעיונות טובים, חידושים מרתקים, סיפורים על אנשים דגולים מההיסטוריה. עכשיו הוציאו אותו לאור (אפשר בהוצאה פרטית כמו שאנחנו עשינו). פרסטו! יש לכם אביזר טלפתיה אישי למופע שלכם.

בקשו מהמתנדבים לבחור מילה באקראי מתוך הספר והדהימו את קהל הצופים בקריאת מחשבות מדהימה ומשעשעת.