אודות רועי יוזביץ'

 

רועי יוזביץ' הינו אומן טלפתיה, מרצה וסופר. ההתמחות שלו היא מופעי קריאת מחשבות לחברות ואירגונים. רועי הופיע בעשור האחרון במאות רבות של אירועים שונים ומגוונים ולכל סוגי הקהלים.

רוצים להציץ באתר המופעים וההרצאות שלו? הקליקו כאן.

 

רועי חיבר והוציא לאור שני ספרים רבי מכר. הראשון, "ראש גדול - השגיות, הנאה והבלתי אפשרי" (352 עמ', הוצאת לודי), עוסק בארגז הכלים של הקוסם ובפרט באותם כלים שמאפשרים לכל אחד לעשות את הבלתי אפשרי - לעשות מה שהוא עוד לא עשה. הספר זכה להצלחה גדולה ואף הומלץ ע"י חתני פרס נובל, נשיאי אוניברסיטאות ואנשי עסקים רבים.

 

ספרו השני של רועי נקרא "מהפכת ההשכלה". הספר עוסק בלימודים אקדמאים באינטרנט, מהאוניברסיטאות הטובות בעולם, בחינם. כדי להצטרף למהפכה כזאת, אנחנו צריכים ללמוד מחדש איך לומדים. ספר מדהים. הקליקו כאן כדי ללמוד עוד על הספר.

 

רועי נחשב בעולם הקוסמים למומחה בהיסטוריה, בפסיכולוגיה ובפילוסופיה של עולם האשלייה ואף כתב מספר מאמרים בתחום.

 

במקביל, רועי סיים את עבודת הדוקטורט שלו בהנדסת אלקטרוניקה ומרצה באוניברסיטת אריאל. תחום המחקר שלו בדוקטורט הינו אינטליגנציה מלאכותית, מערכות לומדות ושיערוך בתנאי אי וודאות.

 

במקביל, רועי עובד על מחקר לקראת דוקטורט במנהל עסקים ופסיכולוגיה. בתור מרצה, רועי אחראי על המעבדות המתקדמות באלקטרוניקה, בהן הוא מכשיר סטודנטים בפרוייקטים בלתי שגרתיים ומאתרגרים (למשל, שליטה על מכשירים באמצעות גלי מח או BCI). המחקר העצמאי של רועי, בייחוד עבור ספרו הנוכחי, בודק אספקטים של למידה טבעית ושיטות חשיבה שונות.

 

רועי נשוי לרלי ואב גאה לישי, יעל, אריאל ונגה.